• admin@nakliyatciduragi.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
132 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Hasan Paşa Mah.necip Fazıl Cad.no/20/4 SULTANBEYLİ
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Misyonumuz
Öncelikli Hedefimiz 7/24 müşterilerimize taşıma ile ilgili hizmeti kusursuz bir şekilde sunmak ve bu doğrultuda müşter memnuniyetini yüksek tutmak dedelerimizden gelen müşteri her daim haklıdır kelimesi misyonumuzun bir parçasıdır.

Ev Taşıma işinde iyi olduğumuz kadarda eşya depolama içinde yoğun bir mesai harcıyoruz tam 6 senedir ev depolama veya eşya depolama gibi başlıklarda kendimizi geliştirdik ve şuanlık 7000 metrekare ile hizmette sınır yoktur misyonunu ilerletiyoruz.

Vizyonumuz
Doğru ve Dİnamik ekiplerle müşteriyi strese sokmadan işini iyi yapan ekip arkadaşlarımızla sonunda gülen müşteri potansiyeli yüksek bir iş hacmi konusunda siz değerli müşterilerin hizmetindeyiz.

Bizim misyon edindiğimiz ilkeler ilk önce müşteri kazanmak ve müşteri müşteriyi getirir diye yola çıkmak olmuştur,siz siz olun evinizi her firmaya teslim etmeyi anşalma zemininde soru sormaktan çekinmeyin.

Pozisyonumuz
İstanbul Başta olmak üzere tüm Türkiyede hizmet veriyoruz sistemli çalışma ile zamanında eşyaların teslimatı bizim için çok önemlidir.

Özellikle Tayin Döneminde Polis,asker,doktor,hemşire ve devlet memurları için taşınma kabus gibi olurdu ama artık taşınma derdine çare kurumsal hizmet almaktır siz siz olun profesyonel hizmetten vazgeçmeyi.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.