• admin@nakliyatciduragi.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
193 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Osmangazi Mah Hilal Caddesi No:30 Uğur Plaza. Sancaktepe / İSTANBUL
  • TELEFON: 444 55 15
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1978 yılında Uğur Nakliyat kardeşler şirket grubu İstanbul merkezli olarak Uğur Nakliyat LDT ŞTİ ünvanı ile yarım asrı aşan bir tecrübeyle nakliyat sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. 45’in üzerinde irili ufaklı nakliye aracımızla yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bugün itibarı ile Türkiye genelinde 12 şubemiz ve 130 uzman personelimiz nakliyat,depolama ve lojistik alanlarda hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün Türkiye’nin genelinde olan M.E.B bakanlığın okullarında kurulan teknoloji sınıfları ve öğretim görevlilerin bütün bilgisayarların yurt içi nakliyesinin taşınması firmamız tarafından gerçekleşmiştir. Taşımacılık sektörü faaliyetlerimiz dışında, Depolama, Paketleme ve Evden eve nakliyat sektörlerinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Zdorovia.Com.Ua/Cholovichezdorovya/42135More-Udovolstviya-Kak-Uvelichit-Prodolzhitelnost-Polovogo-Akta.Html

  • 1978 Tarihin İlk AdımlarıBu yıllarda nakliye sektörüne başlamamız ilk yıllarıydı ve firmamız kuruluş yılı olarak bilinmektedir. Kuruluş yıllarımızda nakliyenin zor olduğu dönemlerde nakliye aracı olarak at arabaları kullanılmakta olup ağır ve hafif ticari kamyonları pek nadiren olmaktadır.
  • 1982 Kuruluş YıllarımızUğur Nakliyat resmi olarak 1982 yıllında nakliyecilik faaliyetlerinde yapılması için vergi mükellefi olmuştur.Faaliyet yıllarımızda ilk ağır nakliye kamyonumuz ile hizmet vermeye başladık.
  • 1995 Gelişme Yıllarımız17. yılımızda tecrübelerin ön planda olduğu hizmet kalitesinin yükseldiği,müşteri memnuniyetini önem vermeyi ilkelerimiz haline gelmiştir.Sektörün lider kuruluşlarda birisi olmamızın en büyük temennisi bu yıllarda oluşmaktaydı.Kullandığımız ambalaj ürünlerin kaliteli ,ekip ve ekipmanlara önemimiz artmıştır.
  • 2001 Akıllı sınıf Projesi (meb)Milli eğitim bakanlığına ait devlet okullarında akıllı sınıf projesini 2001 yıllında sentim bilişim,informatik bilgisayar firmaları ile sözleşeme imzalayarak büyük bir projeyi 2001 yılından 2004 yılına kadar devam etmekte olan bir projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırdık.
  • 2010 Filo ve Depolamabu yıllarda filomuzun yeni 4 araç eklenerek araç sayımızı 12 çıkartık. Eş zamanlı olarak lojistik alanında 5 adet tır’la lojistik destek hizmeti vermeye başladık.Aynı zamanda 2000 m2 depolama alanlarımız ile ev eşyası depolama konusunda profesyonel olarak hizmet vermeye başladık 1.1 milyon dolar ile yatırım yaparak pratik ve kolay eşya depolama sistemleri geliştirerek sektöründe ilklere imza atmayı başardık.
  • 2016 Geçmişten Bugüne38 yıllık iş deneyimimizle sektörün lider firmaları arasında ilk sırada yer alan firmamız bir çok ödül navigera till denna webbplats ve başarıları ile kurumsal ve bireysel olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendimize yön vererek teknolojin alt yapılarımızı geliştirerek müşteri takip iş takip (la) programımızla ile hızlı çözümler sunan uzman operasyon ekibimiz ve profesyonel ekiplerimiz ile bugün itibari ile 45 araç filomuz 4.500m2 depolama alanı 150 personelimiz ile 2016 yılında hızlı bir şekilde müşterilerimizin beklentilerini üst seviyede tutarak kurumsal olarak hizmetlerimiz devam etmektedir.Alanımızı her geç gün geliştirerek Evden Eve Nakliyat | Depolama| Lojistik | Dağıtım alanlarında profesyonel olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.