• admin@nakliyatciduragi.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
342 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Güven mah. Erguvan sok. No: 52 / B Güngören / İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 556 59 65
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Enes Evden Eve Nakliyat merkezi Güngören de yıllar öncesi bu sektörde ev taşımacılığı piyasasına girmiştir. O zamanki taşıma şirketleri bu işi daha basit usulde yapmaktayken firmamız Enes Nakliyat bu işin ciddi boyutlarını göz önünde bulundurarak sağlam bir alt yapısı ile işe başlamıştır. Her müşterilerinin gelecek için referans olacağını düşünerek yapmış olduğumuz hizmetin kalitesinden tutun çalıştırdığı personellerin deneyimli olmasına dikkat ederek her konuda sağlam bir zemin hazırlamıştır.

http://orientyr.com.ua/gel-kamagra/

Onca geçen yıldan sonra şu an ki durumumuz ise son derece mükemmel ve en üst düzeyde çalışan personellerimiz mevcut olup geniş araç filomuz ve yüksek kapasiteli iş alma çapımız mevcuttur. Şimdiki zamanda her müşterilerin istek ve önerilerine ve her kesim insanımıza ılımlı yaklaşan hiç müşteriyi geri çevirmeyen zengin ve sektörde öncü Enes Nakliyat Firması haline gelmiştir. Çağın gelişen teknolojisini değerlendirerek son zamanlar çıkan icatları müşteriye bire bir sunmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmetlere laik olduğunuzu bilerek uygulamalarımızı aynı düzende oluşturmaktayız.Öz geçmişimiz bir aile şirketi olarak kurulmuştur ve aynı düzende devam etmektedir.

Çalışanlarımızın yıllardır yanımızda olması ve onlarla da sanki bir aile olmuşuzdur. Kesinlikle öz geçmişini bilmediğimiz personeller bulundurmayan şirketimiz çalışan personellerine oldukça titiz davranmaktadır. İşin ciddiyetli olmasında ki yegane temel evinize gelen personellerimizin hiçbir konuda sizleri üzmesine taviz vermemekteyiz. Bizim için bir müşteri bin müşteridir ve her müşteriye aynı gözde bakmaktayız. Asla müşteri seçme gibi bir lüksümüz olmadığı gibi böyle bir anlayışı da asla uygun görmemekteyiz. Hedefimiz önümüzdeki yıllarda İstanbul dan sonra Ankara İzmir ve Bursa gibi büyük illere şubeler açılması gereğini ön planda tutulmaktadır.

https://farmaciaitalia24.com/

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.