• admin@nakliyatciduragi.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
83 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Bağlarbaşı Mah. Feyzullah Cad. Kumru Sok. No:17/A Maltepe
  • TELEFON: 444 65 02
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Ülkemizin her yerinde marka haline gelmiş ÇOLAKOĞLU Kelimesi kimimizin soy adı, kimimizin firma adı haline gelmiştir. Ülkemize baktığımızda hemen hemen her bölgede özellikle büyük şehirlerde ya inşaat ya nakliyat ya da turizm firmaları bu isim üzerinden hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız da ÇOLAKOĞULLARI Ailesi olarak tüm hizmetleri sürdüren kapsamlı bir lojistik şirketidir. Yılların vermiş olduğu deneyimden hareketle günümüze kadar süregelen ailelerin başında gelmektedir.

ÇOLAKOĞLU Ailesi denildiğinde akla sürekli olarak doğu karadeniz bölgesi gelmektedir. Fakat Çolakoğlu kelimesi iç anadolu bölgesine de geçmektedir. Artık  genel bir yayılım gösteren ünvan haline gelmiştir.

Firmamız da taşımacılık hizmetlerine ÇOLAKOĞLU Kelimesi adı altında hareket ederek hizmetlerine başlamıştır. Fakat son zamanlarda bazı insanlar tarafından ismimizi nakliyat sektöründe kullanmalarından dolayı firmamız markasını ESKİ ÇOLAKOĞULLARI olarak düzenlemiştir. Böylece bu tip insanlara karşı firmamız ismine gelebilecek her türlü lekelere karşı korumuştur.

Siz değerli iş ortaklarımız da bu konudaki hassasiyeti göz ardı etmezseniz seviniriz. ÇOLAKOĞULLARI Ailesi olarak artık siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.