• admin@nakliyatciduragi.com
  • 0850 840 41 88

HABER DETAYI

Kasım 8, 2016 4:05 pm

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası nakliyat sektörü gün geçtikçe daha da büyüyor ve yenileniyor. Taşınırken yaşanan bütün sorunlar, sıkıntılar tamamen ortadan kaldırılıyor. Eşyalarınız, sigortalı, garantili ve hızlı olarak taşınıyor. Üstelik eşya paketleme işlerinizde yapılıyor. Eşyalarınız eski evinizden alınarak, yeni evinize istediğiniz odalara yerleştiriliyor.

Taşımanın çok rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştiği dönemdeyiz. Çünkü Şehirler Arası evden eve nakliyat firmaları, bütün yükü bizden alıp, taşınma işlemini gerçekleştiriyor. Firma ile görüşüyorsunuz, taşınmadan bir gün önce, ekspertiz elemanları evinize gelerek eşyalarınızı inceliyor, fiyat belirliyor, kabul ettiğiniz anda sigorta işlemi yapılıyor, ardından eşyalarınıza göre araç hazırlanıyor. Ertesi gün hemen görevli ekip gelerek, seri ve titiz bir çalışma yürüterek, eşyalarınızı düzenli olarak araca yerleştiriliyor. Tüm bunlar kısa sürede gerçekleşiyor ve siz sadece evinize yerleşiyorsunuz.

Aynı işlemi yeni evinizde de gerçekleştiriyor. Eşyaları istediğiniz odalara yerleştirip evinizi teslim ediyor. Yapmanız gereken sadece bir kaç saatiniz ayırıp, hatta dahada az bir süre içinde, Şehirler Arası taşımacılık şirketlerinden biri ile iletişime geçmek. Sonrası üzerinizden tüm yük alınıyor ve eşyalarınız kaybolmadan, herhangi bir zarar görmeden yeni evinize yerleştiriliyor. Tüm bunları tek başınıza yaptığınızda, günlerce uğraşmanız gerekecekti. Kamyon bul, anlaş, taşımak için bir kaç kişi bul, anlaş, yemeklerini ver, bir kaç gün önceden eşyaları paketle, sırala, işçilerin başında dur, beraberinde taşı, kırılanlar, dökülenler derken, bir yığın stres ve maddi zarar beraberinde gelecekti.

izmir-evden-eve-nakliyat

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

pdf kitap indir istanbul konut projeleri